HAKKIMIZDA

Halat Branda San. Tic. A.Ş. 1958 yılında Mehmet Zeki Kisbu tarafından branda üretimiyle faaliyetlerine başlamış ve kurulduğu ilk günden itibaren yenilikçi ve dinamik bir çalışma anlayışı benimsemiştir.

Sektörünün önde gelen şirketlerinden Halat Branda San. Tic. A.Ş. 1980’li yıllarda Selim Sırrı Kisbu’nun da katılımıyla kararlı bir büyümeyi yakalayarak sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmıştır. Bu tarihten itibaren bünyesine paspas çeşitlerini de ilave ederek yeni bir sektöre daha adım atmıştır.

Eminönü’ndeki mağazaların yanı sıra Güngören’de 3000 m2 merkez binasında iklim ve bitki örtüsü bakımından Türkiye’de yetişemeyen bitkisel ürünlerden mamul halat, ip, paspas başta olmak üzere muhtelif branda ve pvc-kauçuk yer kaplamaları, ve daha birçok ürün çeşidiyle ambalaj, kırtasiye, tarım, taşımacılık, depolama, yapı, inşaat, denizcilik, temizlik, dekorasyon gibi birbirinden farklı sektörlere hizmet vermektedir.

Ürünlerin imalat, ithalat, ihracat, depolama, satış ve sevkiyatı da Halat Branda bünyesinde yapılmaktadır. Halat Branda San. Tic. A.Ş. Güngören ve Eminönü’ndeki 2 şubesiyle birlikte bünyesine 2011 yılında İstoç A tipi mağazasını da katarak 1990 yılından beri çeşitli sektörlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Halat Branda San. Tic. A.Ş. 60 yılı aşkın tecrübesiyle birlikte kaliteli ürün zinciri, değişik ihtiyaçlara yanıt verebilen alternatif ürün yelpazesi ve dürüst ticaret anlayışıyla yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırıp sektörde ilk akla gelen markalardan biri haline gelmiştir. Halat Branda San. Tic. A.Ş. sektördeki yenilikleri sürekli takip eden çağdaş hizmet anlayışı, tüketici odaklı yapısı ile yerli ve yabancı piyasalarda sektörünün aranan ve seçkin markalarından biri haline gelmiştir. Müşterilerimize tecrübe, kalite, güvenilirlik, süreklilik ve zamanında hizmet unsurlarının sağlanması firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe lider konumda olmasının garantisi niteliğindedir.

GENEL ÜRÜN KATALOĞU

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

TOP